«За відомостями слідства, чоловік не пізніше 13 лютого 2017 року отримав від представників РФ завдання збирати та передавати відомості, що становлять державну таємницю України у сфері оборони.

Після цього підозрюваний розпочав збір інформації про завдання та хід виконання державного оборонного замовлення Національним науковим центром «Харківський фізико-технічний інститут» («ХФТІ») на підставі угод з Міністерством оборони України.

27 липня 2017 року фігурант звернувся до працівника «ХФТІ» та попросив передати документи установи із відомостями, що становлять державну таємницю. 31 липня підозрюваний передав працівнику установи флешку, щоб той записав на неї фотознімки документів «ХФТІ» та закодовану інформацію«, пишет DepoХарьков.

Предметом интереса стали «Бронестійкі металеві композити для локального посилення протибалістичного захисту легкоброньованої техніки» .

Подробности — можно почитать по ссылке выше.  В вот власть имущим, которые урезают бюджет Академии наук, хочется напомнить знаменитую догму, несколько адаптированную под наш случай:

«Кто не хочет кормить свою науку — будет кормить чужую» (с).

Ну, а всем сотрудникам, посвящается:

Comments are closed.